|  | 

Tenis Raszyn

Ubrania jeździeckie

Ubrania jeździeckie
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Ubrania jezdzieckie (6)Nie należy nabywać stroju od razu na początku przygody z koniem. Najczęściej to jedynie słomiany zapał i „miłość” do tych zwierząt, która niezwykle szybko się kończy, a w szczególności u młodych ludzi. Na początku warto zaznaczyć, że jeździectwo to stosunkowo drogi sport, który powoli będzie „wysysał” z nas pieniądze. Ubrania jeździeckie, obozy, akcesoria – to wszystko kosztuje i to sporo.

Bryczesy to spodnie jeździeckie bez szwów wewnętrznych. Mają odpowiednio długi tzw. pełny lej lub krótki- kolanowy. Zazwyczaj leje są ze skóry, nieco rzadziej spotykamy te z zamszu czy innego grubszego materiału. Bryczesy z długim lejem zwykle są droższe bo wiadomo większa powierzchnia skóry. W sumie może wygląda to fajnie, ale niektórym bardzo niewygodnie wsiada się na duże konie. Większość zwolenników mają zatem bryczesy z lejami kolanowymi. Najtańsze są spodnie czarne, jednak na rynku mamy wielką gamę kolorów.

Niedługie buty za kostkę to sztyblety. Istnieją skórzane, ze skóry ekologicznej i gumowe . Kolorystyka – brązowe i czarne. Należy pamiętać, że skórzane są najlepsze – teoretycznie na dłuższy czas.

Podobne wpisy:

ubrania-jezdzieckie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tenis Płock

    Tenis Płock

    Graj w tenisa Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome tego, że sport przynosi wiele korzyści. Rośnie odsetek osób, które uprawiają aktywność fizyczną. Zwykle jest to bieganie, czy jazda na rowerze. Nie ma co jednak popadać w schematy i rutynę. Szukamy coraz to nowych aktywności. Jedne są bardziej trendy, jeszcze inne przeznaczone dla osób z bardziej zasobnym

  • Tenis Jawczyce

    Tenis Jawczyce

    Co może być celem na nowy rok? Gdy zbliża się nowy rok, wiele osób postanawia dokonać zmiany w swoim życiu. Niektórzy postanawiają rzucić palenie, ograniczyć alkohol albo znaleźć sobie partnera. Są też tacy którzy chcą zgubić kilka kilogramów albo po prostu zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia. Są to wspaniałe cele, ponieważ każdy krok ku zdrowiu