|  | 

Tenis zasady

Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

sterydy-anaboliczne-6Wielcy kulturyści czy strongmani nierzadko oskarżani są o diaboliczne wręcz praktyki, które rzekomo miałyby zapewnić im nieziemskie siły i pomóc osiągnąć liczne sukcesy w sporcie. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Zapewne wielu z nich stosuje sterydy anaboliczne, jednak bez katorżniczej pracy na siłowni i pełnej wyrzeczeń diety nie byłoby mowy o jakichkolwiek sukcesach. Wbrew pozorom sport to taka dziedziczna życia, w której nie ma drogi na skróty.
Żeby osiągnąć sukces trzeba przede wszystkim dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i na bieżąco go korygować, gdyż zestawy początkujących znacznie różnią się od tych trenowanych przez doświadczonych zawodników.
Równie ważna jest dieta, która musi być ułożona przez wykwalifikowanego dietetyka, tak aby zawierała odpowiednie ilości składników mineralnych, białka i witamin. Trzeba pamiętać, że taka dieta nastawiona w stu procentach na wartości odżywcze nie musi być smaczna, a lista możliwych do przygotowania posiłków zazwyczaj jest bardo krótka. To także ma swoje minusy.

Podobne wpisy:

sterydy-anaboliczne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tenis Bobrowiec

    Tenis Bobrowiec

    Jaki sport wybrać? Być może już od wielu lat prowadzimy siedzący tryb, ale chcielibyśmy zaangażować się w jakąś aktywność. Nie jest to jednak takie łatwe, dla osoby która większość wolnego czasu spędzała przed telewizorem. Warto jednak zrobić ten pierwszy krok ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu i zacząć uprawniać sport. Jak to zrobić? Na początku musimy

  • Tenis Jawczyce

    Tenis Jawczyce

    Co może być celem na nowy rok? Gdy zbliża się nowy rok, wiele osób postanawia dokonać zmiany w swoim życiu. Niektórzy postanawiają rzucić palenie, ograniczyć alkohol albo znaleźć sobie partnera. Są też tacy którzy chcą zgubić kilka kilogramów albo po prostu zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia. Są to wspaniałe cele, ponieważ każdy krok ku zdrowiu