|  | 

Tenis dla dzieci Warszawa

Piłkochwyty

Piłkochwyty
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Piłkochwyty (2)Nasza firma jest producentem szerokiej gamy wyposażenia aren sportowych. Oferujemy wyposażenie zarówno do obiektów zamkniętych, zadaszonych, jak i otwartych.

Szczególnie polecanym przez nas i bardzo użytecznym elementem wyposażenia boisk na świeżym powietrzu, tzw. orlików, są piłkochwyty. Co to takiego, można zapytać. Najprościej rzecz ujmując jest to rodzaj siatki, której zadaniem jest zatrzymać piłkę opuszczającą boisko. Najczęściej stawia się je na krańcach boisk, za bramkami, ale można nimi otoczyć całe boisko, a nawet przykryć od góry, jeśli jest to konieczne.
Obecnie piłkochwyty montuje się prawie przy każdym nowo powstającym obiekcie, ale ich zamontowanie możliwe jest również przy istniejących arenach. W zasadzie nie ma przypadku, żeby zamontowanie piłkochwytów nie było możliwe. Oferujemy nie tylko sam produkt, ale również stelaże do ich montażu. Kształt, rozmiar i sposób zamocowania można dostosować do każdego miejsca. Polecamy je właścicielom obiektów, gdyż znacznie zwiększają standard i funkcjonalność obiektu.

Podobne wpisy:

pilkochwyty

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tenis Jawczyce

    Tenis Jawczyce

    Co może być celem na nowy rok? Gdy zbliża się nowy rok, wiele osób postanawia dokonać zmiany w swoim życiu. Niektórzy postanawiają rzucić palenie, ograniczyć alkohol albo znaleźć sobie partnera. Są też tacy którzy chcą zgubić kilka kilogramów albo po prostu zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia. Są to wspaniałe cele, ponieważ każdy krok ku zdrowiu

  • Tenis Brwinów

    Tenis Brwinów

    Sport dla emeryta Masz już swoje lata, a chciałbyś uprawiać więcej ruchu? Wydaje Ci się, że jesteś za stary na bieganie za piłką, koszykówkę, czy podnoszenie ciężarów? Być może masz rację, nie każdą z tych aktywności można zacząć w bardziej zaawansowanym wieku. Ale co powiedzieć o tenisie? Ten rodzaj sportu wydatnie przyczynia się do utrzymania