|  | 

Gry tenis

Co znajdziemy na siłowni?

Co znajdziemy na siłowni?
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

rp_zawody23.jpgJeśli pierwszy raz wybraliśmy się na siłownię, ogrom tego miejsca na pewno nas przeraził. Zapoznajmy się więc z ogólnym wyposażeniem takich placówek. Dzięki temu dowiemy się, z czego w ogóle możemy korzystać na siłowniach.

Na każdej siłowni na pewno znajdziemy strefę z maszynami. Wśród nich znajdą się rowerki stacjonarne, steppery, orbitreki oraz bieżnie. To na nich możemy uprawiać sport aerobowy. Dzięki niemu zaczniemy spalać zbędne kilogramy i tym samy zrzucać wagę.

Oprócz tego na wielu siłowniach znajdują się także strefy z wolnymi ciężarami. Na nich będziemy mieć do dyspozycji kettle, sztangi oraz hantle. Zwykle dostaniemy ogromny wybór takich sprzętów. Dostosujemy więc swoje przyrządy do własnych możliwości.

Coraz częściej na siłowniach są również specjalne strefy dla kobiet. Można się do nich dostać za pomocą karty wstępu. Dzięki takim strefom kobiety mogą spokojnie ćwiczyć w swoim towarzystwie. Nie narażają się przy tym na nieprzyjemne uwagi lub krzywy wzrok ćwiczących mężczyzn.

Podobne wpisy:

co-znajdziemy-na-silowni

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tenis Mysiadło

    Tenis Mysiadło

    Od czego zacząć zdrowszy tryb życia? Gdy przychodzi pewien wiek w życiu człowieka, że zdrowie zaczyna nam dokuczać i każdego dnia czujemy się coraz bardziej zmęczeni postanawiamy dokonać w swoim życiu zmian. U niektórych ten wiek występuje bardzo wcześnie, w okolicach dwudziestki a inni dopiero po pięćdziesiątce zaczynają zastanawiać się nad swoim zdrowiem. Od czego

  • Tenis Jawczyce

    Tenis Jawczyce

    Co może być celem na nowy rok? Gdy zbliża się nowy rok, wiele osób postanawia dokonać zmiany w swoim życiu. Niektórzy postanawiają rzucić palenie, ograniczyć alkohol albo znaleźć sobie partnera. Są też tacy którzy chcą zgubić kilka kilogramów albo po prostu zacząć prowadzić zdrowszy tryb życia. Są to wspaniałe cele, ponieważ każdy krok ku zdrowiu